Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Opracowany w prosty sposób formularz zgłoszeniowy dla przedstawicielek płci pięknej, które chcą być konsultantką Avonu

Reguły współpracowania z firmą Avon podane są na stronie firmy, co umożliwi nad wyraz prędko w całej procedurze się orientować. Jeśli którakolwiek z pań robiących zakupy w firmie zamierza zostać konsultantką, to ma możliwość robić to w 100% darmowo, za pośrednictwem witryny www. Korzyści z bycia konsultantką to: otrzymywanie atrakcyjnych rabatów już od jednego produktu, upominki z programu na start, uczestnictwo w programie przyznającym punkty zbieraj punkty i wygrywaj nagrody, dyplomy i podarunki dla najlepszych konsultantek, bezpłatne szkolenia stacjonarne i online, bony na wyroby, darmowe warsztaty make up, możliwość odroczenia terminu zapłaty za produkty do trzech tygodni od daty wystawiania faktur, dostęp do katalogów z 2kampanijnym wyprzedzeniem, szansa nabycia nowości ze znaczącym rabatem i szybciej niż inni klienci, oferty wyprzedażowe do pięćdziesięciu procent w niższej cenie, budowanie nowych relacji, opcja rozwijania się w Avon jako lider sprzedaży, składanie zamówienia w każdej sytuacji i na dowolną kwotę, a także zero negatywnych następstw w związku z rezygnacją. Jeżeli zaś pracownica chce wznawiać swój profil, to wystarczy odnawiać formularz. Jest to także darmowe. Konsultantkami Avonu często są młode mamy, które zamierzają dłużej trochę być z własnymi pociechami i jednocześnie nie pozostać bez zarobku.

Dodatkowo pozostaje to doskonałe wyjście dla studentów i studentek, jacy chcą zarobić nieco pieniędzy na życie na studiach, a nie będzie interesować ich praca za barem albo roznoszenie materiałów reklamowych. Co ciekawe, znacznie częściej konsultantkami są też kobiety w starszym wieku, którym będzie zależeć na tym, by nie przesiadywać w mieszkaniu i nadal budować sieć towarzyskich relacji. Będąc zdecydowanym na krok jakim jest zostań konsultantką można w prosty sposób zapewnić sobie większy zarobek. Aby być konsultantką nie ma potrzeby posiadać wcześniejszego doświadczenia w sprzedawaniu. Informacje o tym, w jaki sposób stać się konsultantką Avonu są jasne.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz