Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Porady w temacie tego, co robić, gdy przydarzy się zła podróż po zażyciu substancji psychoaktywnej

Rady w temacie tego, co robić, gdy przydarzy się zła podróż po spożyciu narkotyku udostępnione na portalu wliczają się do bardzo przydatnych. Opłaca się głównie pamiętać o profilaktyce, aby nie zastanawiać się: bad trip co robić, ale aby nie zażywać narkotyku w niewłaściwym towarzystwie albo wówczas, kiedy ma się obniżony humor.

Zwykle zła podróż powoduje bowiem tego typu przejaskrawienia, iż nawet te osoby, które darzy się sympatią nie są odbierane jako pozytywne, ale na przykład jako niegodne zaufania. Mogą też pojawiać się huśtawki nastroju, aż po ciężkie poczucie przerażenia. Okres obowiązywania bad tripu uzależniony jest między innymi od tego, jaką substancję ktoś przyjmie. Wyjątkowo wzmożony czas podróży ma miejsce od jednej do 3 godzin po spożyciu narkotyku. O łagodnym przechodzeniu przez bad trip decyduje stan umysłu oraz towarzystwo.

Żeby wobec tego zminimalizować niebezpieczeństwo nieprzyjemności należy: wystrzegać się miejsc i ludzi, którzy mogą nas denerwować, nie brać psychodelików odczuwając niepokój, przebywać daleko od pobudzających miejsc a także być w towarzystwie tych osób, którym się ufa. Jeśli ktokolwiek domaga się pomocy medycznej, to trzeba jak najszybciej mu to zorganizować. Nie wolno z pewnością podać na własną rękę lekarstw po zażyciu halucynogennej. Niekorzystne doznania po przyjęciu substancji psychoaktywnej są tym, o czym należy wiedzieć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz